Водіям на замітку: Названо найкращі автомобілі в Україні з заводським ГБО

В Україні постійно збільшується вартість автомобільного палива, тому деякі автомобілісти встановлюють на свої машини ГБО. Сьогодні ми розповімо про найкращі автомобілі з заводським ГБО, які можна зараз купити в Україні, передають Патріоти України.

Почнемо із компактного кросовера Renault Duster, який заводське ГБО отримав у 2020 році. Такий Дастер із повною заправкою бензином та газом може проїхати до 1000 км. Крім того, з ним рівень викидів СО2 нижчий на 10%, а витрати на паливо в середньому на 30% нижчі, ніж у аналогічної бензинової версії. Газоболонне обладнання відповідає вимогам безпеки і дозволяє в будь-який момент при необхідності перемикатися між бензином і газом.

На українському ринку Renault Duster з заводським ГБО у базовій комплектації коштує 440 600 гривень. З повним приводом – 554 500 гривень.

Потрібно зазначити, що Renault пропонує українцям ще кілька моделей з заводським ГБО. Наприклад, Renault Sandero (366 800 гривень) та Renault Logan (377 900 гривень).

Крім того, обладнають свої автомобілі газоболонним обладнанням південнокорейські компанії Hyundai та Kia. Наприклад, на газі їздять Hyundai Sonata та Kia K5. У цих автомобілів різний дизайн, але однакове газоболонне обладнання та однакові технічні характеристики.

Заводське ГБО також встановлюють на Opel Zafira. Двигун – 1.6 ecotec. Такий автомобіль має великий запас ходу.Ще одна машина з заводським ГБО – Chevrolet Orlando. Він оснащується 2,0 л бензиновим двигуном та газоболонним обладнанням 4.5 покоління. Його перевага полягає в тому, що має багато характеристик 5-го покоління, але обслуговувати дешевше.

Велика зупинка Місяця. Де і коли українці зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище, що повторюється раз на 18 років

субота, 15 червень 2024, 2:35

Велика зупинка Місяця відбувається кожні 18,6 року. Цей місячний застій буде найбільш яскраво вираженим по всій планеті у дні рівнодення: у вересні 2024 року та березні 2025-го. Однак стартує він вже 21 червня. Востаннє таке незвичне явище можна було с...

"Гумор не ображає і не принижує": Папа Римський дозволив жартувати над... Богом

п’ятниця, 14 червень 2024, 23:40

Жартувати стосовно Бога нормально. Якщо жарт не є образливим, це не богохульство. Про це заявив Папа Римський Франциск у п’ятницю на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу, передають Патріоти Україн...