Водіям на замітку: Скільки потрібно палива на прогрівання двигуна взимку - експеримент

Фахівці радять під час морозу перед початком руху прогрівати двигун, адже він буде готовий приймати навантаження. Але у цьому випадку витрачається паливо. Скільки конкретно? Відповідь на це питання стала відома в результаті експерименту, в якому взяв участь Renault Logan, зазначають Патріоти України.

Зокрема, для експерименту взяли Logan зі стандартним 1,6 л двигуном, який не модернізувався. Експеримент проводили за температури повітря 20 градусів морозу.

Для того, щоб дізнатися точну кількість палива, використовували виносний бак. Двигун прогрівали 15 хвилин. Такий часовий проміжок зазвичай визначається водіями, які мають сигналізацію з автозапуском. За цей час автомобіль встигає прогрітись. Під час експерименту всі бортові системи було відключено.

В результаті виявилося, що за 15 хвилин прогріву при морозі 20 градусів силовому агрегату Renault Logan знадобилося 450 мл бензину. Значить, у цьому випадку витрата бензину дорівнює приблизно 1,8 літра на годину, що приблизно на 1 літр більше ніж за такий же час у робочому режимі.

На Луганщині під час боїв загинула 28-річна фельдшерка Марія Власюк (фото)

субота, 28 травень 2022, 8:44

Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників. Про це у п'ятницю, 27 травня, повідомило видання "Радіо Тре...

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...