Водіям на замітку: Скільки потрібно палива на прогрівання двигуна взимку - експеримент

Фахівці радять під час морозу перед початком руху прогрівати двигун, адже він буде готовий приймати навантаження. Але у цьому випадку витрачається паливо. Скільки конкретно? Відповідь на це питання стала відома в результаті експерименту, в якому взяв участь Renault Logan, зазначають Патріоти України.

Зокрема, для експерименту взяли Logan зі стандартним 1,6 л двигуном, який не модернізувався. Експеримент проводили за температури повітря 20 градусів морозу.

Для того, щоб дізнатися точну кількість палива, використовували виносний бак. Двигун прогрівали 15 хвилин. Такий часовий проміжок зазвичай визначається водіями, які мають сигналізацію з автозапуском. За цей час автомобіль встигає прогрітись. Під час експерименту всі бортові системи було відключено.

В результаті виявилося, що за 15 хвилин прогріву при морозі 20 градусів силовому агрегату Renault Logan знадобилося 450 мл бензину. Значить, у цьому випадку витрата бензину дорівнює приблизно 1,8 літра на годину, що приблизно на 1 літр більше ніж за такий же час у робочому режимі.

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...