Водіям на замітку: В Україні з'явилися нові дорожні знаки (фотофакт)

У Львівській та Луганській областях з'явилися нові дорожні знаки, які закликають водіїв авто при обгоні велосипедистів вибирати безпечну дистанцію, не менше 1,5 м, передають Патріоти України.

За даними служби, знаки будуть встановлювати в місцях, де часто їздять велосипедисти.

"Нові знаки вже можна побачити на оновленій дорозі Східниця - Пісочна, Пустомити - Меденичі у Львівській області та на маршруті від КПП "Станиця Луганська"в Сєвєродонецьк у Луганській області", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що в 2020 році Укравтодор спільно з Національною поліцією України ініціював експеримент по впровадженню нової дорожньої навігації на об'єктах програми "Велике будівництво".

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...