Водіям пояснили, за яких умов у них можуть вилучити автомобіль на потреби ЗСУ під час воєнного стану

В Україні під час дії режиму воєнного стану та мобілізації на потреби ЗСУ у підприємств та громадян можуть вилучати транспортні засоби. При цьому держава повинна відшкодувати власникам вартості таких транспортних засобів.

Порядок конфіскації транспортних засобів регулює постанова Кабміну № 1921. Постанова також встановлює порядок компенсації та відшкодування шкоди, заподіяної транспортним засобам, пише wheel-news.

У фізичних осіб майно може бути конфісковано лише на компенсаційній основі з попереднім або наступним поверненням його вартості. Рішення про конфіскацію може прийняти лише командування ЗСУ або уповноважені на це посадові особи. Без згоди власника майно може бути вилучено лише у зоні бойових дій.

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...

Власниця салону краси в Макарові, що постраждав від окупації, вимагала стерти патріотичні малюнки на асфальті. Тепер має відповідні написи на вітрині свого закладу (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 1:45

У Макарові Київської області стався конфлікт між переселенкою та власницею салону краси. Нібито остання ображала жінку та її чоловіка-військового за те, що їхні діти намалювали крейдою біля її салону прапор України. . За словами вимушеної переселенки ...