Водіям в Україні готують сюрприз з оплатою штрафів за порушення ПДР: Що зміниться

Водії в Україні зможуть оплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху в додатку "Дія". Там же вони можуть перевірити, чи немає на них неоплаченого штрафу. 21 січня таке повідомлення опублікували на сторінці "Дія" в Facebook, передають Патріоти України.

Розробники нагадали про вже наявної можливості додати цифрове посвідчення водія, техпаспорт і осаго, а також анонсували введення можливості оплати і перевірки штрафів онлайн.

Так, сервіс дозволить переглянути виписані прямо на місці зупинки штрафи, а також штрафи, зафіксовані в автоматичному режимі і за допомогою фотозйомки. "І ми будемо обов'язково надсилати push-повідомлення і повідомимо про штраф", - відзначають розробники.

Підлітки використавши програму зі штучним інтелектом "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

понеділок, 25 вересень 2023, 9:23

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повід...

ПриватБанк знімає половину пенсії чи зарплати без дозволу: Названо випадки, коли законно позбавлять грошей

понеділок, 25 вересень 2023, 9:14

В Україні банки мають право без дозволу клієнтів списувати частину зарплати чи пенсії. Усього є кілька випадків, коли банк змушений іти на такий крок, передають Патріоти України. Як йдеться у відповіді ПриватБанку на скаргу клієнта, списувати гроші із...