
У Харкові 11 листопада на місці ДТП, у якій постраждало двоє дітей, наїхали на поліцейського. Правоохоронець зупинив авто за порушення правил дорожнього руху, але водійка вирішила поїхати. Про це повідомляється на сайті ГУ НП Харківської області, передають Патріоти України.
Як наслідок, постраждав і поліцейський, який забезпечував охорону місця аварії, і жінка, яка була за кермом. Подія сталася близько 17:00 на проспекті Науки. Екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Mazda за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування із правоохоронцями 35-річна водійка вирішила поїхати з місця та скоїла наїзд на інспектора.


Пізніше Telegram-канал "Труха" опублікував відео наїзду. На ньому видно, що водійка, ймовірно, перетнула подвійну суцільну. Перед машиною стоїть поліцейський, а жінка з ним про щось сперечається. Потім вона рушає і вдаряє правоохоронця.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...