Водійські права в Україні буде лешге отримати: Що змінилося і до чого варто готуватись

З сьогоднішнього дня в Україні вступили в силу нові правила отримання водійських прав. Зміни передбачені двома інструкціями Міністерства внутрішніх справ (МВС), які стосуються порядку проведення іспитів для майбутніх водіїв, передають Патріоти України.

"Відтепер підтвердити навички управління стало простіше" , – йдеться в повідомленні МВС.

Відомство також перерахувало основні нововведення. Зокрема, встановлено чітку тривалість кожного етапу проведення практичного іспиту:

• на майданчику – не менше 10 хв;

• на дорозі – не менше 20 хв;

• в цілому – не більше години.

Офіційно дозволено відхилятися від маршруту проведення практичного іспиту, якщо на ньому неможливо рух через затори, ремонту дороги, ДТП і т.д.

"Фото-, відеофіксація відбувається з початку кожного іспиту і ведеться безперервно до його завершення. Іспит припиняється, якщо особа користується додатковими електронними приладами або матеріалами, підказками тощо ", – додали в МВС.

Також під час складання іспиту на більш високу категорію прав тепер можна отримати право на керування транспортними засобами нижчих категорій.

"При отриманні прав категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE можна підтвердити наявність навичок керування транспортними засобами за будь-який з категорій В, С1, С, D1 і D. У разі відкриття двох і більше категорій теоретичний іспит здається один раз за екзаменаційними білетами вищої категорії", – уточнили в МВС.

Виплати від польських партнерів: Українців попередили про нову небезпечну схему шахраїв

вівторок, 28 травень 2024, 23:30

В одному з популярних месенджерів поширюється повідомлення про нібито грошові виплати українцям від Польщі. Однак це нова шахрайська схема. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу кіберполіції. Як повідомляється, для отримання к...

"В такій ситуації - це щастя": Подружжя дивом вижило під час російського удару по Епіцентру в Харкові

вівторок, 28 травень 2024, 22:34

До штабу поліції звернулось подружжя харківʼян, яке дивом вижило під час російської атаки на гіпермаркет Епіцентр 25 травня. Про це у вівторок, 28 травня, повідомила пресслужба поліції Харківської області, передають Патріоти України. Там зазначили, що ...