"Водійський стаж" - вже півтора року: 67-річна українка розповіла, як підкорила гіроскутер (відео)

Пенсіонерка із Запоріжжя навчилася їздити на гіроскутері і використовує його для поїздок по магазинах і в аптеки. Відповідне відео опублікував в YouTube користувач Міша Потапенко, передають Патріоти України.

На записі пенсіонерка на модному засобі пересування проїжджає повз прилавки з медом. Автор відео також взяв у неї коротке інтерв'ю. Як з'ясувалося, жінці - 67 років. Кататися на гіроскутері її навчив син. Її "водійський стаж" становить вже півтора року.

Хоча, за словами пенсіонерки, катання далося їй нелегко, гіроскутер - необхідна річ в господарстві. Вона каже, що не просто катається, а гіроскутер необхідний їй для справ, оскільки допомагає заощадити час.

Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:16

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування. Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України. Держекоі...

Йому було лише 24! На Донбасі загинув командир батареї ЗСУ (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:45

22 листопада під час виконання службових обов'язків загинув 24-річний Богдан Шацький. Старший лейтенант, командир батареї 15-го реактивного артилерійського полку. Військовослужбовець родом з села Михля Ізяславського району Хмельницької області, передаю...