
У бомбосховищі під маріупольським заводом "Азовсталь" українка Ганна ховалася разом зі своїм шестимісячним сином Святославом. Сім'ї вдалося вижити й евакуюватись у порівняно безпечний регіон України, передають Патріоти України.
Історією молодої мами поділився у Telegram радник голови МВС Антон Геращенко. Він показав запис короткої бесіди Ганни із журналістами, де вона розповіла про життя під бомбардуваннями.
Жінка наголосила: вона зробила все можливе та неможливе для того, щоб її син жив. Воду для Святослава українка кип'ятила на свічках, а для того, щоб її добути, треба було бігти під обстрілами в інші цехи. Коли закінчилася суміш, на допомогу прийшли українські військові.
Віцепрем'єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук зазначила, що українська сторона добивається відкриття "зелених коридорів", щоб урятувати саме таких жінок та дітей.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...