
Російські окупанти для ураження українських воїнів використовують 152-мм шрапнельні боєприпаси 3Ш2. Вони начинені близько 9 тисячами "цвяхів"-флешетт кожен і заборонені для використання міжнародними конвенціями, передають Патріоти України.
Один з таких боєприпасів після запуску не розірвався і потрапив до рук військових ЗСУ. Відео огляду "начинки" забороненого снаряду опублікували Telegram-канал KARYMAT та журналіст Юрій Бутусов.
На відео український воїн оглядає нерозірваний російський 152-мм шрапнельний боєприпас ЗШ2. Він несе в собі до 9 тисяч металевих "цвяхів".
"Це орки шмаляють по нас. 152 калібр. Повністю начинений от такими залізними штучками, для нашого ураження. Це по нас вони так пуляють, сволота", – коментує побачене захисник. За словами Бутусова, подібні боєприпаси росіяни використовували у Бучі та Ірпені.
"Схожі боєприпаси, які ще називають дротиками або флешеттами, окупанти використовували при обстрілах мирних мешканців Бучі та Ірпеня", – зазначив журналіст. Де саме було знайдено цей боєприпас, не уточнюється.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...