Захисники України відбили черговий штурм російських окупантів на Донецькому напрямку. Ворожий підрозділ залишився без техніки, озброєння і своїх бойових побратимів, передають Патріоти України.
Успішну операцію провели воїни 21-го окремого мотопіхотного батальйону "Сармат". Про це повідомляється на Facebook-сторінці ООС.
Зазначається, що військові путінської армії намагалися атакувати позицій українських захисників, спершу здійснюючи нічний обстріл. Ворог застосовував міномети, танки, артилерію та гранатомети.
"Обстріл був не дуже сильний. Після цього вранці на горизонті з’явилася бронетехніка й піхота окупантів", – розповів військовослужбовець Павло
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...