Захисники України відбили черговий штурм російських окупантів на Донецькому напрямку. Ворожий підрозділ залишився без техніки, озброєння і своїх бойових побратимів, передають Патріоти України.
Успішну операцію провели воїни 21-го окремого мотопіхотного батальйону "Сармат". Про це повідомляється на Facebook-сторінці ООС.
Зазначається, що військові путінської армії намагалися атакувати позицій українських захисників, спершу здійснюючи нічний обстріл. Ворог застосовував міномети, танки, артилерію та гранатомети.
"Обстріл був не дуже сильний. Після цього вранці на горизонті з’явилася бронетехніка й піхота окупантів", – розповів військовослужбовець Павло
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...