"Воюємо з ідіотами": "Переможний" марш російської броні закінчився потужним вибухом (відео)

Російські загарбники знімали ролик на території, з якої вибили Збройні сили України. Водночас "переможний" марш загарбників перервав потужний вибух - здетонував "подарунок" від 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. Епічне відео з'явилося у Telegram бригади, передають Патріоти України.

Зазначається, що кілька окупантів повинні були на броні проїхатися по загарбаній території. Однак "друга армія світу" не перевірила місцевість на наявність мін. "Ми воюємо з ідіотами. Для красивого ролика, кілька орків мали на камеру проїхатися по території з якої вибили сили ЗСУ. Але тут така справа - ці ідіоти не перевірили місцевість на міни. І підірвалися на одній. Перемога за нами", - зазначили воїни.

Відпочинок закінчився трагедією: У Карибському морі акула відкусила ногу американській туристці

понеділок, 29 травень 2023, 9:32

22-річна дівчина з Коннектикуту (США) постраждала від нападу акули під час відпочинку на островах Теркс і Кайкос в Карибському морі., передають Патріоти України. Як пише Sky News, постраждала дівчина і її подруга займалися снорклінгом (вид плавання під...

"Окупанти - гірші за чуму": У мережі показали, який вигляд зараз має Кирилівка, де раніше в цей час було безліч туристів (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 9:28

Курортне селище Кирилівка, що розташоване у Мелітопольському районі Запорізької області, зараз мало б бути переповнене туристами. Проте з приходом Росії окуповане селище перетворилося на пустку, передають Патріоти України. У мережі показали відео, який...