"Воюйте с вашими "бендерами!": Продавчиня у Кривому Розі назвала війну в Україні "громадянською" (відео)

Агресивна жінка вигнала чоловіка з магазину, вигукуючи навздогін образливі фрази про Україну та українців.

У Кривому Розі продавчиня магазину влаштувала скандал з патріотом, назвавши розв'язану Росією війну на Донбасі "громадянською". Крім того, в бойових діях вона звинуватила не окупантів, а захисників України. Відповідне відео опублікували на Telegram-каналі видання "Факти", передають Патріоти України.

"Кривий Ріг, наші дні. Вата головного мозку", – коротко підписали ролик. На кадрах видно, як агресивна жінка виганяє чоловіка з магазину, вигукуючи навздогін образливі фрази про Україну та українців. "Нема України, "російська" це земля! Воюйте з вашими "бендерами", у вас "громадянська" війна. Ви розбій вчинили! У мене родичі живуть в Маріуполі, і вони це бачили на власні очі. Ви людей вбиваєте, обгаджуєте, ви справжні вбивці!" – обурено висловилася проросійськи налаштована продавчиня.

На питання покупця, що в такому випадку вона робить в Україні, жителька Кривого Рогу заявила, що народилася і живе тут. При цьому вона уточнила, що народилася в СРСР і мріє про дружбу з Росією.

На це співрозмовник заперечив скандальній сепаратистці й запитав у неї, чому в такому разі на Сході загинули 13 тисяч українців, включаючи захисників. "За те, що вони людей вбивали! Не треба було на них нападати! У мене там в Донецьку дуже багато родичів. І дуже багато розповідали, як це все відбувалося. Ви, Україна, самі своїх вбиваєте. Самі гадите, самі наживаєтеся дуже добре. Займаєтесь цілковитим розбоєм", – продовжила кричати продавчиня, стверджуючи, що Росія взагалі ні до чого і виштовхуючи покупця з магазину.

Сепаратистка в Кривому Розі

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...