"Воюйте с вашими "бендерами!": Продавчиня у Кривому Розі назвала війну в Україні "громадянською" (відео)

Агресивна жінка вигнала чоловіка з магазину, вигукуючи навздогін образливі фрази про Україну та українців.

У Кривому Розі продавчиня магазину влаштувала скандал з патріотом, назвавши розв'язану Росією війну на Донбасі "громадянською". Крім того, в бойових діях вона звинуватила не окупантів, а захисників України. Відповідне відео опублікували на Telegram-каналі видання "Факти", передають Патріоти України.

"Кривий Ріг, наші дні. Вата головного мозку", – коротко підписали ролик. На кадрах видно, як агресивна жінка виганяє чоловіка з магазину, вигукуючи навздогін образливі фрази про Україну та українців. "Нема України, "російська" це земля! Воюйте з вашими "бендерами", у вас "громадянська" війна. Ви розбій вчинили! У мене родичі живуть в Маріуполі, і вони це бачили на власні очі. Ви людей вбиваєте, обгаджуєте, ви справжні вбивці!" – обурено висловилася проросійськи налаштована продавчиня.

На питання покупця, що в такому випадку вона робить в Україні, жителька Кривого Рогу заявила, що народилася і живе тут. При цьому вона уточнила, що народилася в СРСР і мріє про дружбу з Росією.

На це співрозмовник заперечив скандальній сепаратистці й запитав у неї, чому в такому разі на Сході загинули 13 тисяч українців, включаючи захисників. "За те, що вони людей вбивали! Не треба було на них нападати! У мене там в Донецьку дуже багато родичів. І дуже багато розповідали, як це все відбувалося. Ви, Україна, самі своїх вбиваєте. Самі гадите, самі наживаєтеся дуже добре. Займаєтесь цілковитим розбоєм", – продовжила кричати продавчиня, стверджуючи, що Росія взагалі ні до чого і виштовхуючи покупця з магазину.

Сепаратистка в Кривому Розі

На Луганщині під час боїв загинула 28-річна фельдшерка Марія Власюк (фото)

субота, 28 травень 2022, 8:44

Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників. Про це у п'ятницю, 27 травня, повідомило видання "Радіо Тре...

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...