"Воювати нема кому": У Росії відверто зізналися, чому виступають за заборону абортів

Російські окупанти відкрито заговорили про те, що Росії потрібна заборона абортів, щоб у майбутньому "було кому воювати". Один із них, Юрій Євич, видав, що переконується в цьому дедалі більше, в міру того, як воює проти України, передають Патріоти України.

Свою позицію він висловив в інтерв'ю пропагандистському виданню "Спецтелеканал". Так званий старший лейтенант "медслужби ДНР" заявив, що тепер "вимушено" виступає проти штучного переривання вагітності – не з міркувань моралі чи релігійних почуттів, а лише тому, що на фронті РФ не вистачає гарматного м'яса.

"Я в міру того, як воюю, вимушено став виступати проти абортів. Скажімо чесно, тому що воювати нема кому. Ну, звідки візьмуться воїни, якщо всіх убили в утробі", – заявив він.

Євич в інтерв'ю також повторив наратив кремлівської пропаганди про те, що для країни-агресора війна проти України нібито "священна".

Неадекватний загарбник також видав маячню про те, що в Україні нібито "забороняють православ'я, запроваджують сатанізм та шлюби з тваринами".

"Особливо сумно від того, що цілі міста на Донбасі знищують ось такі клінічні дебіли. Тисячі людей помирають, а мільйони стають біженцями, лише тому, що цим шизофреникам усюди ввижаються зоофіли і сатаністи. Білочний алкаш, ганяючись за уявними чортами, громить свою квартиру. А ці, ганяючись за уявними зоофілами, громлять цілий регіон", – прокоментував журналіст із Донецька Денис Казанський.

Велика зупинка Місяця. Де і коли українці зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище, що повторюється раз на 18 років

субота, 15 червень 2024, 2:35

Велика зупинка Місяця відбувається кожні 18,6 року. Цей місячний застій буде найбільш яскраво вираженим по всій планеті у дні рівнодення: у вересні 2024 року та березні 2025-го. Однак стартує він вже 21 червня. Востаннє таке незвичне явище можна було с...

"Гумор не ображає і не принижує": Папа Римський дозволив жартувати над... Богом

п’ятниця, 14 червень 2024, 23:40

Жартувати стосовно Бога нормально. Якщо жарт не є образливим, це не богохульство. Про це заявив Папа Римський Франциск у п’ятницю на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу, передають Патріоти Україн...