"Воював у самому пеклі, щоб потрапити до раю": У бою за Україну загинув талановитий актор Антон Прасоленко

У кривавій боротьбі за свободу та незалежність України загинув талановитий актор театру та кіно Антон Прасоленко. Про смерть артиста повідомив психолог Андрій Козінчук на своїй сторінці у Facebook.

"Антон – тонка душевна організація. Але він не зміг залишатися осторонь і далі жити у своєму світі, а пішов на війну. Знаючи, що він не сильно розуміється у цьому, він навчався з нуля. І за рік вийшов на [непоганий] рівень професіоналізму. Але снаряд та уламки не питають, наскільки ти хороший", - написав Козінчук.

За його словами, Антон брав участь у бойових діях на сході нашої країни. Захисник отримав важкі поранення і був доставлений до шпиталю, проте травми виявилися несумісними з життям.

"Після важкого поранення Антон ще тиждень вів боротьбу. Боротьбу за власне життя. Вчора вона закінчилась в реанімації військового шпиталю. Займаючись сьогодні буденними справами, згадайте Антона. Хлопця, який грав у театрі, любив життя, жив поряд з вами і загинув за нас під Бахмутом", - написала волонтерка Леся Литвинова у Facebook.

Голова Консультативної місії ЄС розповів, що в Україні краще, ніж в Європі

середа, 31 травень 2023, 0:30

Голова Консультативної місії Євросоюзу Антті Хартікайнен похвалив рівень послуг в Україні та невисокі ціни. Про переваги життя у Києві Ханртікайнен розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України. Посадовець розповів, що можливе в Україні та неможливе ...

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...