Солдати Шойгу перетворюють Феодосію на справжню помийку.

Після анексії Криму в мережі з'явилася маса доказів того, як окупанти доводять півострів до справжньої екологічної катастрофи. Так в Феодосії керівництво об'єктів Міноборони РФ продовжує скидати каналізаційні стоки прямо в море, без попередньої очистки. А влітку жителі міста безуспішно намагалися від влади домогтися закриття центрального пляжу через сморід і нечистот, зазначають
Патріоти України.
Про триваючі викиди в море нечистот пише блогер RoksolanaToday & Крим.
За її словами, трубу проклали по пляжу від старого корпусу військового санаторію прямо в море. Хвилі розмили пісок і стало видно стік, який несе фекалії прямо в Чорне море. Навколо, як пише блогер, стоїть «жахливий сморід».


Нагадаємо, особливо катастрофічний стан кримських пляжів спостерігалося влітку. Як мінімум на чотирьох пляжах люди змушені були купатися в забрудненому фекаліями море. Крім того, окупанти майже знищили знаменитий грязьовий курорт Саки, зливаючи каналізаційні стоки в знамените грязьове озеро Ковш.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...