Солдати Шойгу перетворюють Феодосію на справжню помийку.

Після анексії Криму в мережі з'явилася маса доказів того, як окупанти доводять півострів до справжньої екологічної катастрофи. Так в Феодосії керівництво об'єктів Міноборони РФ продовжує скидати каналізаційні стоки прямо в море, без попередньої очистки. А влітку жителі міста безуспішно намагалися від влади домогтися закриття центрального пляжу через сморід і нечистот, зазначають
Патріоти України.
Про триваючі викиди в море нечистот пише блогер RoksolanaToday & Крим.
За її словами, трубу проклали по пляжу від старого корпусу військового санаторію прямо в море. Хвилі розмили пісок і стало видно стік, який несе фекалії прямо в Чорне море. Навколо, як пише блогер, стоїть «жахливий сморід».


Нагадаємо, особливо катастрофічний стан кримських пляжів спостерігалося влітку. Як мінімум на чотирьох пляжах люди змушені були купатися в забрудненому фекаліями море. Крім того, окупанти майже знищили знаменитий грязьовий курорт Саки, зливаючи каналізаційні стоки в знамените грязьове озеро Ковш.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...