
Як вже писали Патріоти України, у Росії без електрики у пекельну спеку залишилися споживачі у Ростовській області, Краснодарському краї та на Кавказі. Графіки відключень світла також запровадили у тимчасово окупованому Севастополі. Причиною офіційно називають збої у роботі Ростовської АЕС. Росіяни через це в істериці.
У мережі, зокрема, опублікували відео, як у Ростові відвідувачів ТЦ вивели на вулицю через вимкнення електрики.
Росіяни у соцмережах уже вимагають помсти українцям. Заявляють, що "червоні лінії" уже досягнуто і "справедливою відплатою" нібито стане удар "Калібрами" по ЧАЕС.
Деякі натякають землякам, що світла немає не через якийсь вигаданий збій в роботі АЕС. Скаржаться, що українці нібито радіють через відсутність світла в РФ та "знущаються з людей".
"Наша енергосистема виявляється дуже вразлива, добре, що це стало ясно вже зараз і дивно, що раніше цього ніхто не бачив. Міненерго, ау!", "Хо*ли влаштували нам енергетичний колапс на півдні Росії. Мало не трапилася катастрофа на Ростовській АЕС, благо, на реакторі штатно спрацювала вся система захисту, коли сталася поломка генератора. Ви взагалі хоч розумієте, що означає зупинити реактор, а тим паче зупинити аварійно", - йдеться у дописах росіян.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...