"Володію і не продаю": Ціни на біткоїн різко злетіли після нової заяви Маска

Курс біткоїна значно виріс після того, як засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск публічно висловив надію на успіх цієї криптовалюти. Він зробив заяву 21 липня на віртуальній конференції "B Word", організованій Crypto Council for Innovation, зазначають Патріоти України.

Як пише портал ixbt за даними сервісу Сoinmarketcap, на тлі заяв Ілона Маска біткоїн за добу подорожчав на 6,6% (понад $31,7 тис.), А Ethereum – на 8,5% (близько $1943). Курс Dogecoin теж помітно коливався і досягав 21 цента, хоча до кінця дня знизився до 18,5 центів – добове зростання склало 8,3%.

Маск зазначив, що загалом зараховує себе до прихильників біткоїна і криптовалюти, хоча критикує їх за високе енергоспоживання. Саме тому в травні цього року Tesla відмовилася продавати автомобілі за криптовалюту, хоча і не планує від неї позбавлятися. Компанія повернеться до цієї ідеї, коли майнінг стане безпечним для навколишнього середовища.

"Найімовірніше, відповідь полягає в тому, що Tesla відновить прийом біткоїнів", – сказав він. "Місія Tesla – прискорення появи стійкої енергетики. Ми не можемо бути такою компанією, не проявляючи належної обачності щодо енергоспоживання біткоїна", – цитує Reuters Маска.

Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

субота, 31 липень 2021, 16:58

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз. Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилос...

На мить вночі стало ясно, як вдень: У Туреччині, де вирують лісові пожежі, впав метеорит (відео)

субота, 31 липень 2021, 15:14

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah, передають Патріоти України. За даними видання, метеорит впав у суботу, 31 липня, о 1:54 за місцевим часом. При цьому газета зазначила, що влада ніяк не ...