Волонтери повезли українським захисникам у зону ООС 37 відер вареників

Вареники на Черкащині готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

На Черкащині наліпили вареників для військових. Фото: Україна молода.

Волонтери повезли українським захисникам в зону Операції об’єднаних сил 37 відер вареників. Їх наліпили у селі Білозір’я, що на Черкащині. Про це повідомила волонтерка Оксана Циганок, яка разом з іншими колегами повезла смаколики українським бійцям на фронт, передають Патріоти України.
"За 5 років війни Білозір'я стало мені рідним. Дякую голові тамтешньої об’єднаної територіальної громади Володимиру Міцуку та громаді не лише за вареники, але й за сітки, бензопилу, дитячі малюнки", - написала у Фейсбуку Оксана.
За її словами, як завжди в Білозір'ї роблять все з розмахом, як вареників - то наліплюють півбуса. Як наголошує сільський голова Білозірської Об'єднаної територіальної громади Володимир Міцук, вареники готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

Він каже, що в ОТГ допомагають бійцям на фронті традиційно в міру своїх сил і можливостей. Адже ті воїни, які стоїть на передовій та захищають Україну, повинні відчувати й нашу підтримку. "Дякуємо Оксані Циганок. Вона справжня патріотка, яка в будь-яку погоду та пору року вирушає з колегами до наших бійців і ми завжди готові допомогати волонтерам", - говорить Володимир Павлович.

Люди просто прямували вулицею: Собаки рідкісної породи перебрались через паркан будинку і загризли українця

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:52

Після недавніх київських інцидентів з нападом агресивних собак трагедія розігралася і в Донецькій області. У місті Мирнограді двоє собак, що охороняли будинок, з якихось причин опинилися вночі на вулиці і жорстоко покусали перехожих. Як повідомила полі...

Хлопцю було усього 23: Що відомо про другого загиблого в районі ООС бійця (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:14

В районі ООС, у четвер, 6 травня, внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець Сергій Коробцов. Про це повідомляє офіційний сайт міста Коростень, звідки він був родом, передають Патріоти України. Сергій був випускником Навчально-...