
Жителі селища Ксенівка в Забайкальському краї (РФ) скаржаться на брудну, чорну воду, яку їм завозять з місцевої водойми - зокрема, в садок і школу. Про це пише ІА "Чита.Ру", передають Патріоти України.
"На самій цій водоймі, швидше за все, немає жодних фільтрів, і вода брудна. І поки не замерзла місцева річечка Берьозовка, воду возили нормальну. А тепер Берьозовка замерзла, і почали возити воду з водойми. А вода не те що іржава, а просто дуже брудна. Відчуття, що нас хочуть отруїти. Таку воду і в садок возять, і до школи. На цій воді кухарі готують їжу в їдальні тощо", - розповів журналістам житель селища.
Жителі також опублікували в мережі звернення до губернатора Олександра Осипова. За їхніми словами, брудну воду доводиться пити упродовж багатьох місяців, при цьому ще й платити по 70 рублів за 200 літрів.
"Нею навіть митися і прати не можна, а ми п'ємо її і напуваємо наших дітей, і платимо гроші", - скаржаться люди.
Вони стверджують, що голова селища і депутати не звертають увагу на проблему. Журналістам влада ще не прокоментувала ситуацію.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...