"Вона образила моїх батьків": На Волині школярки влаштували жорстку бійку (відео)

Вчителі кажуть, що бійки на порозі школи в селі не бачили, тому що билися дівчата після уроків.

Бійку влаштувала старша дівчинка, яка повалила колишню подругу на землю. Фото: скріншот з відео.

У селі Вербка під Ковелем (Волинська область) зафіксували випадок буллінгу в школі. Там дві школярки 12-ти і 15-ти років побилися на очах у однолітків, які зняли бійку на мобільні телефони. У мережі відео опубліковано ресурсом «Ковель Онлайн», передають Патріоти України.

За словами очевидців, колишні подруги за допомогою кулаків з'ясовували стосунки. В результаті - постраждала семикласниця. Одна з учасниць бійки вчиться в школі № 7 міста Ковеля, інша - в навчально-виховному комплексі села Вербка Ковельського району, на території якого і сталася бійка.

На ролику видно, як дівчина завдає кілька ударів суперниці, а коли та падає - добиває кулаком, в той час як жертва кричить. Старшу дівчину, яка влаштувала бійку, звуть Тетяна, їй 15 років. Педагоги кажуть, що раніше ні з ким не конфліктувала. Вчителям вона зізналася, що викликала на розмову колишню подругу через образливі коментарі в соцмережах. Бити не планувала, але не втрималася. Адже та образила її батьків. Вчителі кажуть, що бійки на порозі школи в селі не бачили, тому що билися дівчата після уроків.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...