"Вона ростила мене із 9 днів": Аліна Гросу втратила близьку людину

Українська співачка та акторка Аліна Гросу повідомила про горе у родині. У виконавиці померла бабуся Клавдія Іванівна. Про це Аліна повідомила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

«Дуже-дуже боляче. Померла моя Клавдія Іванівна, Бабуся Клава, Каваня – так я її в дитинстві називала. Людина, яка ростила мене з 9 днів, навчила мене ходити, говорити, трошки співати й залишила неймовірний слід в моєму серці, буду пам’ятати завжди», – написала Аліна Гросу.

Причину смерті Гросу вирішила не повідомляти. Також вона опублікувала архівне фото з бабусею. Під дописом представники українського шоу-бізнесу висловлють щирі співчуття.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...