"Вона сказала, що "в цілому вторгнення не засуджує": Олеся Жураківська прокоментувала проросійську позицію актриси Ірини Горбачової

Уродженка Маріуполя Ірина Горбачова тривалий час жила і працювала у Києві, була дружиною українського музиканта Антона Савлепова. Після початку повномасштабного вторгнення РФ російська акторка підтримала країну-терористку і втратила в Україні зіркових друзів. Серед них – Олеся Жураківська. У підкасті Аліни Доротюк зірка серіалу "Мама" вперше прокоментувала проросійську позицію своєї тепер вже колишньої подруги. Акторка зізналася, що вона не очікувала, що її близька людина стане на бік Росії, передають Патріоти України.

"Для мене це був удар, коли я почула, що людина, яку я вважала своїм другом, каже, що "в цілому, я не засуджую". Мене просто паралізувало в той момент. Але такий зараз час. Потрібно рвати зв’язки, не озираючись назад. Потрібно, щоб повітря свіжого було більше, звільняти простір для маневру, для творчості. На місце цих людей прийдуть люди, у яких не було можливості зробити крок, тому що вигрібалося все, щоб заплатити їм гонорари", - сказала Жураківська.

Нагадаємо, Ірина Горбачова народилася та провела 9 років свого життя у Маріуполі Донецької області. Потім вона переїхала до Росії через хворобу матері. Будучи дорослою, акторка повернулася на батьківщину, підкреслювала своє українське походження та любов до України.

Коли 24 лютого 2022 року Росія вторглася в нашу країну, Горбачова тримала нейтралітет, але згодом продемонструвала свою проросійську позицію. Вона заявила про любов до Росії та відмовилася засуджувати вторгнення в Україну. А також зізналася, що розлучилася із солістом гурту "Quest Pistols".

"У мене зараз відбулося і розлучення з другим чоловіком. З початку "СВО", коли по всіх фронтах роздрай, ти вибираєш жити у своїй країні, тому що ти її любиш, а не тому, що так треба, або страшно піти, спробувати себе у чомусь іншому. Я не та людина, яка трубить: ці праві, а ці не праві. Я в усьому розбираюся, я завжди так жила. Я не людина, яка воює із системою", - заявляла акторка пропагандистам.

У цьому ж скандальному інтерв'ю Горбачова заявила, що не засуджуватиме свою країну (Росію) і зізналася, що допомагає біженцям із "ДНР" та "ЛНР". "Я називаю домом те, що фізичне. Тут мій дім, це по факту. Мені нафіг не потрібна риторика, що я там до 9 років прожила. Я хочу бути тут, і крапка", - заявила колишня дружина Антона Савлепова.

Затримано військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині (фото)

субота, 20 квітень 2024, 13:14

Військових, яких розшукували за розстріл поліцейських на Віниччині, затримано. Про це повідомили українські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, вони здалися самі. Раніше стало відомо, що Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері ...

Завдяки протестам українців: У Нью-Йорку скасували участь артистів балету з Росії у гала-концерті (фото)

субота, 20 квітень 2024, 12:44

У Нью-Йорку скасували участь артистів балету російського Маріїнського театру у гала-концерті, присвяченому 25-й річниці престижного балетного конкурсу Молодіжний гран-прі Америки, який мав відбутися 18 та 19 квітня. Про це повідомила посол України у СШ...