"Вона утримувала своїх коханців": Скандальний музкритик Сосєдов вирішив розкрити "страшну таємницю" Пугачової

Російський музичний критик Сергій Сосєдов раніше співав оди Аллі Пугачовій, проте після її засудження війни в Україні він різко змінив риторику. Зараз він всіляко намагається "вколоти" її, та болючіше, зазначають Патріоти України.

Цього разу він висловив свою думку з приводу слів Лайми Вайкуле, яка підтримала Примадонну на тлі цькування її сім'ї. Днями співачка сказала, що Пугачова утримувала всю Росію. Але Сосєдов з її думкою категорично не згоден.

"Нічого дурнішого неможливо собі придумати, вона, мабуть, зовсім вижила з розуму. Коли господь хоче покарати людину, він позбавляє її розуму. "Утримувала Радянський Союз" - вона взагалі в своєму розумі? Сама фраза дурна. "Я вносила вклад" якщо тільки. Та й який ти внесок зробила? Кого ти утримувала? Ти утримувала своїх коханців, чоловіків, ось кого могла утримувати, але ніяк не Радянський Союз", - наводить слова Сосєдова Telegram-канал "Зірковий пил".

Він додав, що це, скоріше, держава утримувала Пугачову, а не вона її. І глядачі, які ходили на її концерти. "Дурні, звичайно, що ходили, тому що ходити там нема на що було, це не той рівень майстерності і артистизму, на який треба ходити", - підсумував Сосєдов.

Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...