"Вона вийшла заміж за хлопця з непевним доходом і відбулася у новому соціумі, у новій професії": Однокурсниця Галини Гатчінс, яку застрелив Алек Болдвін, опублікувала спогади про українку

галина гатчінс

«Вона вийшла заміж не "за Америку“, а за хлопця з непевним доходом і відбулася у новому соціумі, у новій професії», — написала полтавка Інна Якобенко

22 жовтня світ облетіла трагічна звістка про те, що американський актор, комік і письменник Алек Болдвін випадково застрелив 42-річну жінку під час зйомок фільму «Іржа», що проходили у Нью-Мексико (США). Загиблою виявилася операторка-постановниця Галина Гатчінс родом з України.

«Господи, ну як так?! Таку життєлюбку, як Галка Андросович, ще треба було пошукати!» — написала на своїй сторінці у Facebook полтавка Інна Якобенко, яка свого часу навчалася із загиблою в одній групі на факультеті журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, здобуваючи другу вищу освіту. Галина вже здобула до того фах економіста.

«Глибока, «широкоформатна», інтелігентна, а разом з тим — неймовірно цілеспрямована і одержима працелюбством, — пригадує Інна Якобенко. — Вона, на відміну від багатьох із нас, точно знала, чого хоче. І куди з якою швидкістю має рухатися. І заміж вона вийшла не «за Америку», а за хлопця свого віку з незрозумілим на той час доходом, бо Мет, красень із кіношною зовнішністю, тоді саме вирішив, що хоче стати письменником… Переїхала за океан і за 15 років відбулася! В новому соціумі, в сім’ї (як дружина і мама), в новій професії. Так, стартувала в одній із студій Лос-Анджелеса як автор документального кіно. Тут якраз і згодилося уміння глибоко копати і намагання достеменно розібратися в усьому. А з часом її поглинуло кіно художнє. Але для мене найдивовижніше було, що наша Галка в Голлівуді стала класним оператором-постановником. Погодьтеся, професія, в якій багато жінок і не нарахуєш.

Я чомусь зараз подумала, що вона сходинка за сходинкою методично підіймалася кар’єрними щаблями і обов’язково, навчившись збирати факти, писати тексти сценаріїв, класно знімати, колись захоче об’єднати всі ці уміння в наступній професії — режисера ігрового кіно. Вона точно це змогла б!

Але якийсь неймовірний, нереальний, абсурдний збіг обставин в одну секунду перекреслив усі ці «змогла б»! Не вірю… Просто не вірю… На злеті, в 42!

Мабуть, ТАМ теж потрібні такі світлі душі".

З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...