Вони генетично злі! ТОП-5 найнебезпечніших порід собак

Сьогодні дуже багато сімей заводять вдома чотирилапих друзів. Вибір їх залежить від різних чинників, кожен вихованець абсолютно індивідуальний, як і його характер. Однак є сумна статистика, яка вказує на певні породи, що можуть нести у собі загрозу, передають Патріоти України.

Існують певні породи собак, які можуть бути надзвичайно небезпечними, якщо їх вихованню і дресуванню не приділяти достатньо уваги й ігнорувати правила поведінки. Більшість з цих порід виводилися для охорони і захисту. Pets 24 розповідає про 5 найбільш небезпечних порід собак у світі.

5 найнебезпечніших порід собак

Пітбуль

Ця порода вважається однією з найнебезпечніших у світі. Вона не жорстока, але погано піддається дресуванню. Дуже сильний, з надзвичайно розвиненою щелепою, його можна навчити вбивати як у собачих боях, так і захищати територію чи будинок.

З іншого боку, якщо його навчити нападати на людину, він атакуватиме все, що рухається як людина. На жаль, коли люди відчувають страх, вони тікають і автоматично в його очах стають здобиччю.

Ротвейлер

Спочатку ця порода виводилася для гону великої рогатої худоби. Сьогодні ці собаки використовуються військовими і дуже популярні як сторожові собаки. Їх активний характер в комплексі з міцною статурою і захисними інстинктами роблять ротвейлерів схильними до насильства.

Як правило, представники цієї породи ставляться з великою підозрою до незнайомців, бо найчастіше, ротвейлери схильні підкорятися тільки одній людині. У випадках, коли господареві загрожує небезпека, стають агресивними та злими й, атакуючи, можуть нанести серйозні рани.

Американський бульдог

Ця порода собак також виводилася в робочих цілях. Американські бульдоги використовувалися для стримування диких кабанів і великої рогатої худоби, захисту майна.

Представники породи володіють швидкою реакцією, розвиненим м'язистим тілом і захисними інстинктами. Якщо їх не почати вчасно дресувати, то вони можуть стати потенційною загрозою для людей.

Вовкособ

Таку збірну назву порода отримала з різних гібридів вовків із собаками. Якщо говорити про корисне призначення цих тварин, то найчастіше їх використовують як службових псів у прикордонних військах. Вони агресивні, непередбачувані та вельми примхливі.

Якщо досвідчений кінолог може впоратися з вихованням дисципліни і слухняності на кордоні, то мови про те, щоб ростити такого вихованця в стінах будинку, і бути не може. І нехай багато хто зараз вдається до хитрощів, тримаючи у квартирах різноманітних чотирилапих, місце яких у природі, дикі тварини серед людей – не найкращий вибір.

Кане-корсо

Ця велика порода італійського мастифа, нащадок собак римських солдатів, які використовуються у війнах. У неї гладке мускулисте тіло вагою до 50 кілограмів. У Кане-корсо досить велика форма голова з потужними щелепами. Один погляд на неї може сказати більшості людей, що ця собака може заподіяти багато шкоди.

Якщо такого чотирилапого правильно виховати, то він стане для свого господаря чудовим охоронцем. Але, якщо в процесі виховання допустити найменшу похибку, собака може вирости просто неконтрольованим.

Очевидно, що це не всі породи собак, які несуть більшу небезпеку, ніж інші представники чотирилапих. Втім, це точно ті, на які слід звернути увагу та зважити ризики, перед тим як заводити у домашніх умовах.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...