"Вони якісь нелюди": Катерина Бужинська розповіла, як на мітингу агресивна проросійська болгарка вкусила проукраїнську за руку (фото)

Катерина Бужинська у коментарі для ЗМІ, розповіла, що після мітингу у Софії на підтримку України стався інцидент, передають Патріоти України.

Болгарка, яка підтримує війну Росії в Україні, напала на іншу болгарку, яка підтримує українців. Перша хотіла вихопити у другої український прапор. Проросійська болгарка вкусила за руку проукраїнську болгарку.

Потерпіла громадянка Болгарії звернулася до лікаря і він констатував їй рвану рану. "Я в шоці від цих людей. Вони якісь нелюди. Це щось жахливе. Вони, наче зомбі якісь. Злобні, агресивні", - говорить співачка.

Катерина зізнається, що проросійських болгарів видно одразу - вони мають злий вигляд. А болгари, які підтримують Україну, - добрі, милі і співчутливі. Для прикладу артистка надіслала світлини, щоб ми самі могли порівняти два табори болгарів - проросійських і проукраїнських.


Джерело: ТСН.ua

"Думаєш, як вижити до наступного дня": Василь Ломаченко поскаржився на ситуацію в Україні

п’ятниця, 31 березень 2023, 20:00

Боксер з українським паспортом Василь Ломаченко розповів, що вплинуло на його підготовку до бою проти американця Девіда Хірні. У тому числі він поділився і переживаннями про війну, передають Патріоти України. "Ти не можеш думати про своє майбутнє, коли...

Російським лікарям більше не довіряють: Понівеченого фігуриста Костомарова терміново вивозять з РФ

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:53

Російського фігуриста Романа Костомарова, який насилу пережив численні ампутації і був за крок від смерті, вирішили терміново відвозити з РФ. Судячи з усього, російським лікарям вже мало хто довіряє, тому їх відсторонили від роботи зі спортсменом, зазн...