"Вони нам не потрібні": Киянин викинув з вікна багатоповерхівки п’ять цуценят

У Києві чоловік викинув із вікна багатоповерхівки п'ять цуценят, які щойно народилися. Усі вони загинули. Про це повідомляють "Вікна". У такий жорстокий спосіб зловмисник вирішив позбутися цуценят своєї нестерилізованої собаки, передають Патріоти України.

В Індії мавпи "оголосили війну" собакам і вбили 250 цуценятНа місце події оперативно приїхали поліціянти, проте чоловік ледь стояв на ногах. Очевидно, він перебував під дією алкоголю.

"Цуценята на вулиці. Це я їх викинув із вікна. Зробив це тому, що вони нам не потрібні", - пояснив свій вчинок чоловік. Наразі поліція проводить необхідні перевірки. Факт жорстокого поводження з тваринами задокументували. Чоловіку загрожує до трьох років ув’язнення.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...