"Вони пішли війною на нас, не ми на них": Військовий обурився забороною бити по території РФ (відео)

В мережі поширюється відео, на якому український військовий Іван, з позивним "Майстер", обурився забороною бити по території РФ. Відео опублікувало DW, передають Патріоти України.

"Те, що партнери не хочуть, щоб ми стріляли на територію агресора, на мою думку, це геть неприйнятно особисто для мене. Тому що не ми прийшли на їхню територію, вони прийшли на нашу", - зазначив він.

Військовий служить у підрозділі ЗСУ, який відбиває атаки росіян на Харківському напрямку. Як відомо, росіяни посилили наступ та інтенсивність обстрілів на цій ділянці фронту. "Ми вже підходимо до межі своїх кордонів, вони нас б'ють зі своєї сторони, а ми будемо тихенько в стороні і мовчати? Так не буває. Вони пішли війною на нас, не ми на них", - обурюється військовий.

На його думку, у росіян на Харківському напрямку не вистачає сил для просування.

Бракує рук: В Україні через аномальну ситуацію на ринку праці злетіли зарплати в трьох галузях

п’ятниця, 21 червень 2024, 1:45

В Конфедерації будівельників України провели опитування та з'ясували, що 90% компаній помітили значне збільшення кількості жінок у будівельній галузі. Через мобілізацію спостерігається значна нестача працівників. Тому роботодавці вимушені адаптувати ум...

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...