"Вони самі за мною ходили": Вулицями Дніпра гуляв голий чоловік і пропонував неповнолітнім секс

У Дніпрі до 3 років іспитового терміну засудили чоловіка, який гуляв вулицями міста голяка та пропонував неповнолітнім зайнятись з ним сексом. Про це йдеться у вироку Самарського районного суду м. Дніпропетровська (назва суду недекомунізована - ред.), передають Патріоти України.

За даними суду, інцидент стався у Дніпрі 10 липня 2023 року. Там на зупинці біля КП "Дніпровська гімназія № 108" чоловік, який був одягнений лише у халат, оголився та почав показувати перехожим свої статеві органи, що тривало приблизно дві години.

Далі чоловік почав мастурбувати на очах у присутніх. Коли йому пригрозили викликати поліцію, житель Дніпра почав голим гуляти вулицями міста. Чоловік зустрічав неповнолітніх та пропонував їм зайнятись із ними сексом, проте почувши відмову - йшов далі.

На суді підозрюваний провину визнав та перепросив у свідків. Він повідомив, що 10 липня 2023 року на кладовищі випив літру горілки, "пом'янувши" таким чином рідних. "Повертаючись з кладовища покупався в ставку без одягу, так як там безлюдне місце. Потім накинув халат, білизну не одягав, так як хотів піти в кущі та зайнятись сам з собою сексом. По дорозі в такому вигляді зустрів дівчаток, які знімали його на телефон та ходили за ним", - йдеться у свідченні підсудного.

Одна із потерпілих розповіла, що вони відпочивали із подругами, коли побачили голого чоловіка. Вона дістала телефон, щоб зняти це для ТікТок. Коли він пішов геть, дівчата навіть намагатись йти за ним, щоб зняти відео.

Інші дві потерпілі підтвердили, що підозрюваний пропонував їм секс, проте наголошував, що йому потрібна згода. Вони теж знімали його на відео. Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 296КК України та засудив до 3 років іспитового терміну.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.