
Російські окупанти під час боїв на Київщині цілеспрямовано били по мирних жителях. Про це розповіли жителі села Мощун під Києвом, яке знищили загарбники.Відео публікує "Форпост Київ" у Facebook. Одна з жінок сказала, що ховалася спершу у льосі, а потім у бомбосховищі, передають Патріоти України.
Вона сиділи в укритті під постійними обстрілами разом із маленькою дитиною, яка почала заїкатися, бо снаряди літали та розривалися просто в людей над головами. Місцеві не встигали виїхати з села, аби врятуватися, бо загарбники ні на хвилину не припиняли вести вогонь. Через це селяни тижнями сиділи у підвалах.
"Пі час окупації я два тижні тут у погребі провів. Наші звідси, ті звідти стріляли. Чуємо свист – ми одразу в погребі лягаємо. Нас ледве не засипало", – розповів чоловік.
На території громади військові РФ розстріляли багатьох людей, вони вривалися до підвалів та відкривали по них вогонь."Село взагалі мертве", – додала місцева жителька. Нагадаємо: під час боїв за село Мощун під Києвом сили українців та російських окупантів були зовсім нерівні. Загарбників лише під населеним пунктом було близько 500, а далі – кілька тисяч.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...