
Російські окупанти під час боїв на Київщині цілеспрямовано били по мирних жителях. Про це розповіли жителі села Мощун під Києвом, яке знищили загарбники.Відео публікує "Форпост Київ" у Facebook. Одна з жінок сказала, що ховалася спершу у льосі, а потім у бомбосховищі, передають Патріоти України.
Вона сиділи в укритті під постійними обстрілами разом із маленькою дитиною, яка почала заїкатися, бо снаряди літали та розривалися просто в людей над головами. Місцеві не встигали виїхати з села, аби врятуватися, бо загарбники ні на хвилину не припиняли вести вогонь. Через це селяни тижнями сиділи у підвалах.
"Пі час окупації я два тижні тут у погребі провів. Наші звідси, ті звідти стріляли. Чуємо свист – ми одразу в погребі лягаємо. Нас ледве не засипало", – розповів чоловік.
На території громади військові РФ розстріляли багатьох людей, вони вривалися до підвалів та відкривали по них вогонь."Село взагалі мертве", – додала місцева жителька. Нагадаємо: під час боїв за село Мощун під Києвом сили українців та російських окупантів були зовсім нерівні. Загарбників лише під населеним пунктом було близько 500, а далі – кілька тисяч.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...