
Російські окупанти під час боїв на Київщині цілеспрямовано били по мирних жителях. Про це розповіли жителі села Мощун під Києвом, яке знищили загарбники.Відео публікує "Форпост Київ" у Facebook. Одна з жінок сказала, що ховалася спершу у льосі, а потім у бомбосховищі, передають Патріоти України.
Вона сиділи в укритті під постійними обстрілами разом із маленькою дитиною, яка почала заїкатися, бо снаряди літали та розривалися просто в людей над головами. Місцеві не встигали виїхати з села, аби врятуватися, бо загарбники ні на хвилину не припиняли вести вогонь. Через це селяни тижнями сиділи у підвалах.
"Пі час окупації я два тижні тут у погребі провів. Наші звідси, ті звідти стріляли. Чуємо свист – ми одразу в погребі лягаємо. Нас ледве не засипало", – розповів чоловік.
На території громади військові РФ розстріляли багатьох людей, вони вривалися до підвалів та відкривали по них вогонь."Село взагалі мертве", – додала місцева жителька. Нагадаємо: під час боїв за село Мощун під Києвом сили українців та російських окупантів були зовсім нерівні. Загарбників лише під населеним пунктом було близько 500, а далі – кілька тисяч.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...