Вони спеціально били по мирних людях: Жителі розбомбленого села Мощун розповіли про життя під обстрілами (відео)

Російські окупанти під час боїв на Київщині цілеспрямовано били по мирних жителях. Про це розповіли жителі села Мощун під Києвом, яке знищили загарбники.Відео публікує "Форпост Київ" у Facebook. Одна з жінок сказала, що ховалася спершу у льосі, а потім у бомбосховищі, передають Патріоти України.

Вона сиділи в укритті під постійними обстрілами разом із маленькою дитиною, яка почала заїкатися, бо снаряди літали та розривалися просто в людей над головами. Місцеві не встигали виїхати з села, аби врятуватися, бо загарбники ні на хвилину не припиняли вести вогонь. Через це селяни тижнями сиділи у підвалах.

"Пі час окупації я два тижні тут у погребі провів. Наші звідси, ті звідти стріляли. Чуємо свист – ми одразу в погребі лягаємо. Нас ледве не засипало", – розповів чоловік.

На території громади військові РФ розстріляли багатьох людей, вони вривалися до підвалів та відкривали по них вогонь."Село взагалі мертве", – додала місцева жителька. Нагадаємо: під час боїв за село Мощун під Києвом сили українців та російських окупантів були зовсім нерівні. Загарбників лише під населеним пунктом було близько 500, а далі – кілька тисяч.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...