"Вони вже заволоділи Кримом та частиною Донеччини і Луганщини": Ярош назвав умову, за якої Росія зможе захопити Україну (відео)

Росіяни зможуть перемогти українців у тому випадку, якщо наше суспільство буде роз'єднане. Таку думку 15 квітня в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" висловив командувач Української добровольчої армії, колишній нардеп і засновник "Правого сектору" Дмитро Ярош, передають Патріоти України.

"Якщо ми будемо роз'єднані – росіяни переможуть нас безумовно", – впевнений він.

Водночас Ярош сказав, що запорукою перемоги України стане тільки єдність суспільства. "Ми готові співпрацювати з цією владою, з цим військово-політичним керівництвом", – підкреслив він.

Окрім того, Ярош пояснив, що з Росією жодні компроміси неможливі доти, доки вона не забереться з української землі. "Вони вже заволоділи Кримом, вони вже захопили частину Донецької і Луганської областей України – про які компроміси можна говорити?" – пояснив він.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...