Вони захищають нашу свободу! Бійцям прикордонного загону дуже потрібна допомога - як долучитися

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен.

"Друзі! Я впевнена, що по тому зображенню, яке ви бачите на фото, всі зрозуміють, про яку допомогу я прошу? Хлопці з автівки живі! Але ви всі бачите, що вони не можуть повноцінно виконувати свою роботу на фронті, заради якої ми всі зараз працюємо в тилу.

Хлопці складаються своїми коштами. Прошу вас допомогти їм ЯКНАЙШВИДШЕ зібрати необхідну сумму! Зараз саме той час, коли МИ всі маємо бути надійним тилом для наших захисників!" - зазначила волонтерка Лариса Слюсаренко, яка оголосила збір разом із Маленковою Світланою на допомогу воїнам.
Номер картки:

5457 0822 9393 2013

Маленкова Світлана Анатоліївна

Орієнтовна сума збору: 100 тис. грн.

Посилання на банку

Номер картки банки

5375 4112 0272 7975

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...