Вони захищають нашу свободу! Бійцям прикордонного загону дуже потрібна допомога - як долучитися

Захисникам України із 79-го прикордонного загону, які дають відсіч російським загарбникам на півдні, звільняючи рідну землю від окупантів, потрібна допомога. Долучитися до збору коштів на автівку для воїнів може кожен.

"Друзі! Я впевнена, що по тому зображенню, яке ви бачите на фото, всі зрозуміють, про яку допомогу я прошу? Хлопці з автівки живі! Але ви всі бачите, що вони не можуть повноцінно виконувати свою роботу на фронті, заради якої ми всі зараз працюємо в тилу.

Хлопці складаються своїми коштами. Прошу вас допомогти їм ЯКНАЙШВИДШЕ зібрати необхідну сумму! Зараз саме той час, коли МИ всі маємо бути надійним тилом для наших захисників!" - зазначила волонтерка Лариса Слюсаренко, яка оголосила збір разом із Маленковою Світланою на допомогу воїнам.
Номер картки:

5457 0822 9393 2013

Маленкова Світлана Анатоліївна

Орієнтовна сума збору: 100 тис. грн.

Посилання на банку

Номер картки банки

5375 4112 0272 7975

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...