
За минулу добу, 4 червня, російські окупаційні війська 16 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Внаслідок обстрілів двоє наших захисників загинули, троє - дістали поранення. Вранці 5 червня був вбитий ще один український воїн, повідомляють Патріоти України.
Окупанти обстрілювали позиції ЗСУ із озброєння бойових машин піхоти, протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, автоматичної стрілецької та снайперської зброї, повідомили у штабі Операції Об'єднаних сил.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог гатив поблизу Авдіївки, Опитного, Новоселівки-2, Талаківки, Чермалика, Павлополя, Пісків, Водяного. У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" під удар потрапили наші позиції біля Кримського, Новолуганського, Золотого-4, Станиці Луганської.
Цинічні дії проросійських бойовиків знайшли адекватний "відгук" в українських бійців – одного окупанта було знищено, ще одного поранено. Від початку доби 5 червня окупанти стріляли неподалік Талаківки, Водяного, Золотого-1.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...