
Російська армія вбила двох дітей 11 та 14 років у селі Привілля Луганської області, обстрілявши з "Градів" житловий сектор. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Ще дві дівчинки 12 та 8 років і жінка 69 років внаслідок цих обстрілів отримали поранення, передають Патріоти України.
"Пообіді з "градів" було обстріляно житловий сектор Привілля. Снаряди поприлітали в будинки. Після обстрілу група швидкого реагування "Луганськ-1" вирушила містом в пошуках можливих жертв. На одній з вулиць у дворі виявили два трупи неповнолітніх. Хлопчиків 11 та 14 років знайшли без ознак життя", - повідомив Гайдай.
Він додав, що на місці досі працюють поліцейські, а жертв може бути більше. Голова ОВА також закликав цивільних евакуюватися. "Руський мир" відбирає життя в нашого майбутнього - в наших діток. Евакуюйтеся! Подбайте про дітей! Чого Ви чекаєте?", - закликав Гайдай.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...