
На Луганщині українські воїни напередодні знищили артилерійський склад російських окупантів. Він згорів ущент. А 11 квітня оборонці регіону збили ворожий літак. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
"Учора ввечері наші накрили артилерійський склад – розбили вщент у Новоайдарі. А сьогодні вже збили один літак", – повідомив глава Луганської ОВА.
Також Гайдай розповів про збільшення кількості обстрілів, яких завдають окупанти по мирних населених пунктах області. За минулу добу ворог обстрілював Сєвєродонецьк, Лисичанськ та інші міста й села Луганщини. Є руйнування, загинули мирні мешканці.
Бої точаться за Кремінну, Рубіжне та Попасну. В останніх двох містах ситуація найважча: їх окупанти обстрілюють з усього, що мають, практично цілодобово.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...