
Бійці реактивної артилерії Збройних сил України показали свою роботу з російським окупантам. У ЗСУ показали, як українські захисники накривають позиції рашистів з потужних систем Ураган, передають Патріоти України.
"У нас для них кожен день якісь подарунки. То хлопці, які нам допомагають, просять щось написати. Тут буває вранці іноді холодно, ми їх трохи "підігріваємо", як то кажуть, щоб вони не замерзли. Так ми їх там підтримуємо", - розповідають українські захисники.
Бійці ЗСУ пояснили, що артилерія має різні цілі. Це штаби ворога, техніка і захист своїх побратимів з інших підрозділів. "В образу нашу піхоту нікому не дамо. Ми - боги війни, а вона - цариця полів", - уточнюють українські військові. "Головне - результат. Швидко виїхати, швидко навестися, відпрацювати і тихенько-швиденько піти з вогневої позиції", – додають бійці ЗСУ.
Раніше повідомлялося про те, що російські окупанти зосереджують основні зусилля для недопущення українського наступу і просування до українсько-російського кордону, проводять розвідку на північ і північний схід від Харкова.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...