Воротар кинув рукою м'яча на 60 метрів, зробивши гольову передачу нападнику, котрий вийшов сам на сам з голкіпером суперників (відео)

Іранський голкіпер Аліреза Бейранванд відправив рукою футбольний м'яч на відстань 61 метр та 26 сантиметрів і ледь не став автором результативної передачі, зазначають Патріоти України.

Ця історія сталася п'ять років тому, але лише зараз отримала документальне підтвердження. 11 жовтня 2016 року воротар збірної Ірану Аліреза Бейранванд рукою закинув м'яч на половину поля збірної Кореї та так далеко, що ледве не став автором результативної передачі.

Представники книги рекордів Гіннесса провели спеціальні виміри і встановили, що Аліреза став автором нового світового рекорду, оскільки після його кидка футбольний снаряд подолав дистанцію 61 метр і 26 сантиметрів. Днями воротареві вручили відповідний документ і тепер він є сертифікованим володарем рекорду.

Дивовижному іранцю не вперше робити карколомні подачі рукою для виходу сам на сам до своїх візаві. Ось приклад більш щасливого результату для Аліреза Бейранванда.


Як українською назвати хліб з маслом: "Бутерброд", "канапка" - правильно, але є суто солов'їного походження

четвер, 1 червень 2023, 2:20

Ніколи не здогадаєтесь: як назвати бутерброд українською. Українська мова – надзвичайно багата на колоритні слова та фрази. Однак багато з них ви не почуєте у щоденному мовленні українців. Так, мовознавець Олександр Авраменко закликав українців берегти...

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...