Воротар збірної України забив неймовірний гол у чвертьфіналі ЧС-2024 (відео)

Збірна України з футзалу здобула впевнену перемогу над командою Венесуели з рахунком 9:4 у чвертьфіналі чемпіонату світу-2024, передають Патріоти України.

Цікаво, що сьомий гол у складі українців забив воротар Олександр Сухов. На 27-й хвилині Сухов отримав пас від Назара Шведа, пройшов через увесь майданчик та завдав класного удару лівою ногою.

Зазначимо, що збірна України вперше за 28 років вийшла у півфінал чемпіонату світу з футзалу. За вихід у фінал наша команда побореться з Бразилією у середу, 2 жовтня.

Виклик США та любому другові Сі Цзіньпіна, Ілону Маску: Китай представив скафандри для підкорення своїми астронавтами Місяця

неділя, 29 вересень 2024, 23:55

У суботу, 28 вересня, Китайське космічне агентство пілотованих польотів (CMSA) вперше презентувало дизайн скафандра, призначеного для місії з висадки на Місяць. Представники CMSA показали зовнішній вигляд костюма астронавтів і попросили у громадськості...

Тренд сезону: У Росії ряжені під постраждалих від ЗСУ "ахматівців" роми клянчили гроші у населення та збували крадені генератори

неділя, 29 вересень 2024, 23:40

У Бєлгородській області група шахраїв ромської національності канючила у росіян гроші, представляючись військовослужбовцями з підрозділу "Ахмат", під приводом проблем із забезпеченням. Самозвані "ахматівці" також приторговували вкраденими речами, зокр...