"Вовчиці" беруть слід: На Київщині патрульні посеред ночі помітили жінку, яка крокувала на концерт Винника

Курйозний випадок стався на автодорозі Київ-Чоп, неподалік від села Стоянка.

Зникнення фанатки Винника налякало її родину. Фото: прес-служба нацполіції.

Пізно вночі правоохоронці у Київської області виявили 33-річну жінку, яка вздовж траси "Київ-Чоп" йшла на концерт співака Олега Винника. Про це 1 серпня повідомляє прес-служба Патрульної поліції Київської області, передають Патріоти України.

Шанувальницю помітили пізно вночі неподалік села Стоянка, вона йшла вздовж дороги. Патрульні вирішили переконатись, що з жінкою все добре та з’ясувати всі обставини, чому вона опинилась вночі сама на автодорозі.

"Як виявилось, 33-річна жінка захотіла відвідати концерт Олега Винника і пішла до своєї мрії з села Людвинівка Макарівського району. Проте, нікого не повідомила", - зазначили у поліції.

Патрульні встановили, що рідні, не знаючи куди поділась жінка, встигли заявити про її зникнення. У поліції додали, що доставили жінку до Макарівського ВП та повідомили її старшу сестру.

"Приват" подав позов проти клієнтки, у якої вкрали гроші шахраї: Фінал був несподіваним

неділя, 28 червень 2026, 19:27

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...

Увага: ​НБУ запустив в обіг нову банкноту

неділя, 28 червень 2026, 18:59

Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...