
Пізно вночі правоохоронці у Київської області виявили 33-річну жінку, яка вздовж траси "Київ-Чоп" йшла на концерт співака Олега Винника. Про це 1 серпня повідомляє прес-служба Патрульної поліції Київської області, передають Патріоти України.
Шанувальницю помітили пізно вночі неподалік села Стоянка, вона йшла вздовж дороги. Патрульні вирішили переконатись, що з жінкою все добре та з’ясувати всі обставини, чому вона опинилась вночі сама на автодорозі.
"Як виявилось, 33-річна жінка захотіла відвідати концерт Олега Винника і пішла до своєї мрії з села Людвинівка Макарівського району. Проте, нікого не повідомила", - зазначили у поліції.
Патрульні встановили, що рідні, не знаючи куди поділась жінка, встигли заявити про її зникнення. У поліції додали, що доставили жінку до Макарівського ВП та повідомили її старшу сестру.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...