
Пізно вночі правоохоронці у Київської області виявили 33-річну жінку, яка вздовж траси "Київ-Чоп" йшла на концерт співака Олега Винника. Про це 1 серпня повідомляє прес-служба Патрульної поліції Київської області, передають Патріоти України.
Шанувальницю помітили пізно вночі неподалік села Стоянка, вона йшла вздовж дороги. Патрульні вирішили переконатись, що з жінкою все добре та з’ясувати всі обставини, чому вона опинилась вночі сама на автодорозі.
"Як виявилось, 33-річна жінка захотіла відвідати концерт Олега Винника і пішла до своєї мрії з села Людвинівка Макарівського району. Проте, нікого не повідомила", - зазначили у поліції.
Патрульні встановили, що рідні, не знаючи куди поділась жінка, встигли заявити про її зникнення. У поліції додали, що доставили жінку до Макарівського ВП та повідомили її старшу сестру.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...