"Вовчиці" несуть данину: Хто став найбільш високооплачуваним артистом в Україні за версією Forbes

Олег Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях, які оплатять його роботу дешевше, ніж 100 тисяч доларів, а його 45-хвилинний виступ на новорічному корпоративі обходиться у 50 тисяч доларів.

Щорічні підсумки різноманітних компаній зазвичай з'яляються у листопаді щороку, тому рейтинг журналу Forbes не став виключеням. Згідно з інформацією редакції української версії журналу, найбільші статки у 2019 році мав виконавець Олег Винник. Нові дані з'явились у листопадовому номеру журналу Forbes, повідомляють Патріоти України.

Перше місце у рейтингу найбільш високооплачуваних зірок українського шоу-бізнесу зайняв "підкорювач вовчиць" Олег Винник. За 2019 рік чоловік зміг заробити близько 5,6 – 7 мільйонів доларів за 50 проведених концертів. Щодо 2020 року, то його заробітки значно скоротились через пандемію коронавірусу. Чоловік зміг провести лише онлайн-концерт на НСК "Олімпійський", на який було продано 79 тисяч віртуальних квитків за 7 – 20 доларів.

У виданні також додають, що Олег Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях, які оплатять його роботу дешевше, ніж 100 тисяч доларів, а його 45-хвилинний виступ на новорічному корпоративі обходиться у 50 тисяч доларів. Чоловік також має успіх у соціальних мережах – залученість користувачів на сторінках у фейсбуці та інстаграмі є однією з найвищих.


Великий удар по кишені! Ліки в Україні можуть миттєво подорожчати на 15% - маркетплейси можуть знищити

вівторок, 21 травень 2024, 6:42

В Україні Держлікслужба зареєструвала проєкт постанови Кабінету міністрів, яка може призвести до різкого подорожчання ліків. Якщо проєкт ухвалять, розміщувати інформацію про ціни на ліки та бронювати їх можна буде тільки через сайти самих же аптек. Це ...

В яких областях України найбільше ухилянтів і скількох вже доправили до ТЦК: У Нацполіції назвали цифри

вівторок, 21 травень 2024, 6:25

В Україні 18 травня вступив в силу новий закон про мобілізацію, який, зокрема посилює відповідальність за ухилення від призову. У Нацполіції розповіли, у яких областях виявили найбільше ухилянтів. . Так, керівники територіальних центрів комплектування ...