"Вовчиці" несуть данину: Хто став найбільш високооплачуваним артистом в Україні за версією Forbes

Олег Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях, які оплатять його роботу дешевше, ніж 100 тисяч доларів, а його 45-хвилинний виступ на новорічному корпоративі обходиться у 50 тисяч доларів.

Щорічні підсумки різноманітних компаній зазвичай з'яляються у листопаді щороку, тому рейтинг журналу Forbes не став виключеням. Згідно з інформацією редакції української версії журналу, найбільші статки у 2019 році мав виконавець Олег Винник. Нові дані з'явились у листопадовому номеру журналу Forbes, повідомляють Патріоти України.

Перше місце у рейтингу найбільш високооплачуваних зірок українського шоу-бізнесу зайняв "підкорювач вовчиць" Олег Винник. За 2019 рік чоловік зміг заробити близько 5,6 – 7 мільйонів доларів за 50 проведених концертів. Щодо 2020 року, то його заробітки значно скоротились через пандемію коронавірусу. Чоловік зміг провести лише онлайн-концерт на НСК "Олімпійський", на який було продано 79 тисяч віртуальних квитків за 7 – 20 доларів.

У виданні також додають, що Олег Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях, які оплатять його роботу дешевше, ніж 100 тисяч доларів, а його 45-хвилинний виступ на новорічному корпоративі обходиться у 50 тисяч доларів. Чоловік також має успіх у соціальних мережах – залученість користувачів на сторінках у фейсбуці та інстаграмі є однією з найвищих.


Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...