Карма: Російські окупанти на викраденому ВАЗ потрапили під удар українського дрону (відео)

ЗСУ провчили російських військових, які вирішили скористатися автомобілем, викраденим у когось з мирних українців. Відповідне відео було оприлюднено у соцмережах, передають Патріоти України.

Виявивши позиції російських загарбників, українські захисники атакували їх за допомогою дрону. У свою чергу, окупанти спробували втекти на викраденій машині, проте точно скинутий снаряд став цьому на заваді. У підсумку троє росіян отримали тяжкі поранення. Їхня подальша доля невідома.

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...

Знайшли за 6 днів голодним і з лихоманкою: Підліток настільки захопився грою у хованки, що опинився в іншій країні (відео)

неділя, 29 січень 2023, 15:16

Підліток із Бангладеш грав у піжмурки і замкнувся у вантажному контейнері, де вирішив заховатися. Втім, він випадково замкнувся усередині і заснув, а судно з контейнером попрямувало до Малайзії. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністра внутрішніх сп...