
Працівники автодорожних служб Києва стали застосовувати миючі засоби для миття доріг. Про це 14 травня повідомляє комунальна корпорація "Київавтодор", передають Патріоти України.
"Наприкінці минулого року "Київавтодор" закупив для шляхово-експлуатаційних підприємств корпорації 3 нові багатофункціональні машини FordTrucks з установками Rasco, які у зимовий період вже використовувались дорожниками для розподілення рідких хлоридів, а зараз навесні і влітку – як поливомийні машини. Однією з "родзинок" нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів. Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, в першу чергу, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, у тому числі масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів та залишки хлоридів", – йдеться у повідомленні.

Дорожники також сформували графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста. Ініціативу столичних дорожників підтримав міністр інфраструктури Володимир Омелян. "Вітаю Київ! Вулиці повинні бути не лише відремонтовані, але й чисті!" – заявив він.

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...