Вперше в історії! SpaceX відправила на орбіту перший цивільний екіпаж - повернуться через три дні (фото, відео)

Американська компанія SpaceX запустила космічний корабель з повністю цивільним екіпажем. Цивільні астронавти перебуватимуться на навколоземній орбіті впродовж трьох днів, а потім повернуться на Землю, зазначають Патріоти України,

Багаторазова ракета Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon успішно злетіла з космодрому в Космічному центрі Кеннеді. На борту корабля перебувають четверо пасажирів, які не є професійними астронавтами.

Місію, яка отримала назву Inspiration4, ініціював та оплатив американський бізнесмен Джаред Айзекман. Він також перебуває на кораблі Crew Dragon.

Хто увійшов в екіпаж Crew Dragon

  • Джаред Айзекман - засновник і керівник компанії Shift4 Payments (капітан корабля);
  • Сіан Проктор - педагог (пілот корабля);
  • Гейлі Арсено - помічниця лікаря з дитячого дослідницького госпіталю (бортовий лікар корабля);
  • Крістофер Семброскі - ветеран Військово-повітряних сил США (бортовий інженер корабля).

Куди летять та коли повернуться

Корабель Crew Dragon має піднятися на орбіту, яка знаходиться вище Міжнародної космічної станції та вище орбіти телескопу Hubble. Кожні 90 хвилин корабель буде робити один оберт навколо Землі. Ще жоден цивільний екіпаж космічного корабля не підіймався так високо.

На Землю корабель Crew Dragon має повернутися через три дні. Корабель з пасажирами має приводнитися в Атлантичному океані.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...