Вперше в історії: Український плавець зайняв третє місце у запливі через Босфор (фото)

Переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген.

Артур Артманов. Фото: Фейсбук.

Український плавець Артур Артманов посів третє місце в щорічному трансконтинентальному запливі через Босфор, який відбувся у Туреччині в неділю, 21 липня. Про це спортсмен написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Друзі, я 3-й в абсолюті на Босфор 2019! 1-й у своїй віковій категорії! Історія переписана, це найвища позиція українців за всю історію цього запливу! Я щасливий. Спасибі всім, це для вас!», – пише Артманов.

Зазначимо, що переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген. Він подолав дистанцію за 48 хвилин 28 секунд.

Другим прийшов турок Ефе Эрдуран (48 хвилин і 32 секунди). Серед жінок у трійку призерів увійшли представниці Туреччини: Иглин Челік (47 хвилин і 19 секунд), Хілал Зейнеп Сарач (47 хвилин і 26 секунд) і Шира Нур Ероглу (50 хвилин і 9 секунд).

Всього в запливі взяли участь 2 тис. 400 осіб з 59 країн світу. Спортсмени пропливли 6,5 кілометрову дистанцію у супроводі катерів з рятувальниками та медиками.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...