Вперше в історії: Український плавець зайняв третє місце у запливі через Босфор (фото)

Переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген.

Артур Артманов. Фото: Фейсбук.

Український плавець Артур Артманов посів третє місце в щорічному трансконтинентальному запливі через Босфор, який відбувся у Туреччині в неділю, 21 липня. Про це спортсмен написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Друзі, я 3-й в абсолюті на Босфор 2019! 1-й у своїй віковій категорії! Історія переписана, це найвища позиція українців за всю історію цього запливу! Я щасливий. Спасибі всім, це для вас!», – пише Артманов.

Зазначимо, що переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген. Він подолав дистанцію за 48 хвилин 28 секунд.

Другим прийшов турок Ефе Эрдуран (48 хвилин і 32 секунди). Серед жінок у трійку призерів увійшли представниці Туреччини: Иглин Челік (47 хвилин і 19 секунд), Хілал Зейнеп Сарач (47 хвилин і 26 секунд) і Шира Нур Ероглу (50 хвилин і 9 секунд).

Всього в запливі взяли участь 2 тис. 400 осіб з 59 країн світу. Спортсмени пропливли 6,5 кілометрову дистанцію у супроводі катерів з рятувальниками та медиками.

Хіти тижня. Yalta 1000: Як виглядає раритетний "Запорожець", який випускали при СРСР для закордону (фото)

субота, 19 вересень 2020, 9:00

Це авто експортувалося в 20 різних країн, в тому числі в Німеччину, Англію і Францію. У мережі з'явилося фото раритетного автомобіля "Запорожець", який в 1970-х роках минулого століття експортувався в багато країн світу, але він був модернізований для ...

Реакцію господаря можна уявити: У Львові автівка за відсутності водія здійснила каскадерський трюк (фотофакти)

субота, 19 вересень 2020, 8:55

У Львові автомобіль Skoda, припаркований біля місцевої поліклініки на вулиці Мазепи, скотився по сходах і завис на бетонних перилах сходів. Фото інциденту опублікував на своїй Facebook-сторінці депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Як видно на...