Вперше в історії: Український плавець зайняв третє місце у запливі через Босфор (фото)

Переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген.

Артур Артманов. Фото: Фейсбук.

Український плавець Артур Артманов посів третє місце в щорічному трансконтинентальному запливі через Босфор, який відбувся у Туреччині в неділю, 21 липня. Про це спортсмен написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Друзі, я 3-й в абсолюті на Босфор 2019! 1-й у своїй віковій категорії! Історія переписана, це найвища позиція українців за всю історію цього запливу! Я щасливий. Спасибі всім, це для вас!», – пише Артманов.

Зазначимо, що переможцем 31-го щорічного запливу через протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross), організованим Національним олімпійським комітетом Туреччини, став турецький плавець Мелікшах Дуген. Він подолав дистанцію за 48 хвилин 28 секунд.

Другим прийшов турок Ефе Эрдуран (48 хвилин і 32 секунди). Серед жінок у трійку призерів увійшли представниці Туреччини: Иглин Челік (47 хвилин і 19 секунд), Хілал Зейнеп Сарач (47 хвилин і 26 секунд) і Шира Нур Ероглу (50 хвилин і 9 секунд).

Всього в запливі взяли участь 2 тис. 400 осіб з 59 країн світу. Спортсмени пропливли 6,5 кілометрову дистанцію у супроводі катерів з рятувальниками та медиками.

Хіти тижня. Сальто зі штангою: Молодий хлопець з Рівного підірвав мережу неймовірним трюком (фото, відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 2:00

У лічені дні відео трюку в соцмережі подивилися мільйони людей.​. 21-річний Микола Боровець з Рівного відразу став знаменитістю: він зумів зробити запаморочливу сальто назад, тримаючи в руках 20-кілограмову штангу, передають Патріоти України.Спортом Ми...