"Вперше відзначили день народження без тата": Святослав Вакарчук показав зворушливе фото з мамою

Мамі музиканта та політика виповнилося 73 роки.

Український музикант і політик Святослав Вакарчук поділився в соцмережах рідкісними кадрами зі своєю мамою, повідомляють Патріоти України.

Публікацію фронтмен "Океану Ельзи" приурочив до дня народження Світлани Олександрівни, якій 2 червня виповнилося 73 роки. У своєму пості артист зазначив, що вперше зустрічає сімейне свято без батька. Чоловік помер два місяці тому - 4 квітня 2020 року. "Вперше відзначили мамин день народження без тата, а мама вперше за 54 роки ... Трохи сумно, але дуже затишно", - написав Вакарчук у своєму Facebook.

Святослав також привітав рідну людину з днем народження, залишивши душевні рядки. "Дорога мамо! Живи довго і щасливо! А творчість нехай надихає", - зазначив музикант.
Іван Вакарчук пішов з життя у віці 73 років. Він був доктором фізико-математичних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, міністром освіти і науки України в 2007-2010 роках, а також багаторічним ректором Львівського національного університету імені Івана Франка.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...