
У львівській Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги 24 вересня виконали першу за останні 20 років операцію з посмертної трансплантації рогівки ока. Сітківку отримав 69-річний мешканець Івано-Франківська, якому три місяці тому діагностували бульозну керотопатію. Про це повідомили на Facebook-сторінці медичного закладу, передають Патріоти України.
До цього чоловік мав катаракту, а після невдалої операції на правому оці майже втратив зір. Операція минула успішно й тривала близько години.
"Перед операцією пацієнт сказав, що дуже хоче бачити, щоб жити повноцінно. Хоче бачити онуків, ходити по гриби і далі грати у футбол.
Сподіваюся, що так і буде.
Світла пам’ять донору.
Співчуття і подяка його родині за це рішення", – написав директор лікарні Олег Самчук у Facebook.
Донором став 54-річний мешканець Львова, який помер від інсульту 21 вересня ввечері. Його серце, легені та печінку також трансплантували іншим пацієнтам у цій же лікарні 22 вересня.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...