"Вперше за рік взяв відпустку": Популярний український актор розповів про свою службу у ЗСУ та яку посаду обіймає (відео)

Актор Гарік Бірча прийшов у студію програми Сніданок з 1+1. Зірка серіалу Віталька візьме участь у проєкті Ліга Сміха. Волонтерський десант. Бірча, який служить у ЗСУ, також зізнався, що обіймає посаду командира взводу забезпечення, повідомляють Патріоти України.

«Я служив у армії, строкова служба. Це було давно. Але як усе сталося, то дуже швидко все згадав. На початку сформувалася окрема спеціальна рота і ми виконували завдання по захисту Києва та Київської області. Потім був створений окремий спецыальний батальйон, і я обійняв посаду командира взводу забезпечення. Був старшим сержантом, а за рік служби вже головний сержант», — зазначив захисник.

Вперше за рік Бірча на десять днів повернувся додому. «Були можливості і командування відпускає, але в мене це перша відпустка. Відчуття круті, дуже радий був побачити близьких, рідних. Обійняв дружину, розцілував дитину. Потім на Лігу Сміху запросили. Включитись було складно, але я адаптувався», — розповів актор.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...