Вплине на 18 років вперед: Астрологи розповіли, в чому особливість місячного затемнення 26 травня

Повне місячне затемнення відбудеться 26 травня 2021 року в знаку Стрільця. Астрологи вважають, що воно вплине на життя людини на 18 років вперед. Про це пише novos.mk.ru, передають Патріоти України.

За даними експертів за зірками, затемнення 26 травня знаменно тим, що вплине на життя людини на цілих 18,5 років вперед. Воно пробуджує кармічні вузли, які будуть впливати на нас в цей період. За даними астрологів, 2021 рік - рік чотирьох затемнень: двох сонячних і двох місячних. Місячне затемнення 26 травня відкриє перший коридор затемнень 2021 року. Він триватиме з 26 травня (перше місячне затемнення) по 10 червня 2021 року (друге місячне затемнення).

Проміжок між цими двома явищами називається коридором затемнень. Вважається, що події в житті людини в цей період будуть доленосними, а помилки доведеться виправляти довгі роки.

Прожити період коридору затемнень астрологи радять максимально позитивно, уникати сварок і конфліктів, не спілкуватися з людьми, які не вселяють довіри і можуть обдурити. Виключити слід також вживання алкоголю та інших дурманних речовин. Почати дотримуватися ці рекомендації потрібно вже з 26 травня. А ось починати нові справи, відкривати бізнес і укладати шлюб в дні місячних затемнень астролог не радить - починання не будуть успішними.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....