Впливає на нервову систему! Які проблеми зі здоров’ям може спричинити побутова хімія

Засоби для чищення та косметика можуть містити багато хімічних речовин, які спричиняють різноманітні проблеми зі здоров'ям. Ми можемо цього не усвідомлювати, але, використовуючи будь-який засіб для чищення, засоби особистої гігієни або косметику для покращення зовнішнього вигляду, ми піддаємо свій організм впливу речовин, які можуть стати небезпечними для нього. Видання twojezdrowie.rmf24.pl назвало захворювання, які можуть бути спричинені неправильним використанням засобів для чищення, передають Патріоти України.

Деякі з них, особливо ті, що містять леткі органічні сполуки, аміак або хлор, можуть призвести до подразнення дихальних шляхів, що збільшує ризик виникнення астми, хронічного бронхіту та інших респіраторних захворювань. Будь-які аерозольні продукти також можуть мати такий ефект.

Хімічні інгредієнти, такі як консерванти або барвники, можуть викликати алергічні реакції або подразнення шкіри. У людей з чутливою шкірою або схильних до алергії можуть виникнути почервоніння, свербіж, висип.

Органічні розчинники можуть впливати на нервову систему і викликати головний біль і запаморочення, відчуття слабкості, дисбаланс. Використання таких сполук у закритих, непровітрюваних приміщеннях є дуже небажаним.

Важливо використовувати засоби для чищення відповідно до інструкцій виробника, у добре провітрюваних приміщеннях, використовувати засоби індивідуального захисту, уникати надмірного впливу парів і хімікатів та пам'ятати про потенційні ризики для здоров'я. За можливості можна також розглянути екологічніші та безпечніші для здоров'я альтернативи, такі як натуральні засоби для чищення. Пам'ятаймо, наскільки важливо підтримувати повітря в наших домівках якомога чистішим. Спробуймо не змінювати його склад на шкоду собі.

Більше ніяких "Повій" та "Мрій педофіла": У Харкові закрився бар, який потрапив у скандал через сексистські назви в меню

четвер, 30 травень 2024, 0:14

У Харкові закрився бар Поза зоною, який потрапив у скандал через провокаційні назви в меню. Також на нього наклали штраф у 13,5 тисячі гривень. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України. Бар...

У Вінницькій області зіткнулися автобус і вантажівка, багато людей постраждало (фото)

середа, 29 травень 2024, 23:41

У середу, 29 травня, у Вінницькій області зіткнулися пасажирський автобус і вантажівка. Відомо про 11 постраждалих. Про це повідомила поліція Вінницької області, передають Патріоти України. Аварія сталася ввечері 29 травня в селі Писарівка, що неподалі...